„Świetliczaki na tropie przysłów”

W zeszłym roku szkolnym wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Świetliczaki na tropie kolorów świata”. Nasi uczniowie dzięki tym zajęciom prowadzonym przez wychowawców świetlicy mieli możliwość poznać charakterystyczne tradycje, język, historię państw i kontynentów.

Certyfikat Szkoła

W tym roku również będziemy kontynuować ten projekt pod nazwą „Świetliczaki” na tropie przysłów. 19.09.2023 odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu i dotyczyły jesiennych owoców i warzyw. Uczniowie przygotowali zdrowe soki z jabłek, gruszek, śliwek czy winogron – typowych jesiennych owoców. Poznali także skarby jesieni – grzyby.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content