Wizyta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sieradzu

Dzięki uprzejmości pani dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej uczniowie świetlicy mieli możliwość odwiedzić w dniu dzisiejszym poradnię. Uczniowie dowiedzieli się jakich specjalistów można tam spotkać, na czym polega praca psychologa, pedagoga czy logopedy. Mieli możliwość wejść do poszczególnych sal: sali integracji sensorycznej, sali logopedycznej, sali do indywidualnej pracy z uczniem. Poznali także pomocnicę logopedy – Polę. Pola jest kukiełką, która pokazała naszym uczniom jak ćwiczyć aparat mowy, by wyraźnie mówić.

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content