Wizyta przedstawiciela Nadleśnictwa Złoczew

Z inicjatywy wychowawców świetlicy i przedszkola został zaproszony do szkoły nadleśniczy p. Marek Łuczak. Na co dzień jest pracownikiem Lasów Państwowych Nadleśnictwa Złoczew. Nasz gość opowiedział uczniom o tym, jak ważna jest ekologia. Podzielił się informacjami na temat drzew: jak prawidłowo posadzić drzewo, aby pięknie rosło, ile lat rosną drzewa oraz co możemy otrzymać z szyszek, żołędzi itp. Nie zabrakło również wspólnych zabaw w sadzenie drzew.  🌲🎄🌳🌲🎄🌳. Bardzo dziękujemy za pouczającą lekcję i ciekawie spędzony czas.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content