Wręczenie nagród w konkursach bibliotecznych

Nasi uczniowie: Oliwia Piotrowska z kl.5 b oraz Adam Spętany, Wojciech Reszpondek z kl.3 a i Jakub Bosek z kl.3 b to laureaci dwóch konkursów organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego – „Terapeutyczna moc książek” oraz „Wielka Liga Czytelników”. Wręczenie nagród odbyło się  w budynku Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu.

Oliwia zdobyła I MIEJSCE w powiatowym konkursie „Terapeutyczna moc książek za opowiadanie autorskie pt. „Nasze dusze nocą „. Chłopcy natomiast odebrali dyplomy i nagrody za I MIEJSCE w Ogólnopolskiej Wielkiej Lidze Czytelników. Taki pozytywny akcent na koniec roku szkolnego! 👏👏👏

Serdecznie gratulujemy!

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content