Zabawa z książką – konkurs

25 kwietnia 2024 r. uczennice klas drugich wzięły udział w międzyszkolnym konkursie „Zabawa z książką” organizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 6 w Sieradzu.

Naszą szkołę reprezentowały: Liliana Stawarz 2a, Amelia Woźniak 2a, Lilianna Mikołajczyk 2b, Bianka Świątek 2b. Drużyna musiała wykazać się znajomością przeczytanych lektur. Zadania konkursowe wymagały od uczestników kreatywności, oryginalności oraz zaangażowania. Dziewczynki prezentowały drużynowy okrzyk, udzielały odpowiedzi na pytania związane z treścią książki, opowiadały najciekawszą historię z lektury, przedstawiały scenkę teatralną, a także projektowały okładkę do książki.

Miło nam poinformować, że uczennice wywalczyły 2 miejsce. Do konkursu dziewczynki zostały przygotowane przez p.A. Szubzdę oraz p.M. Olszewską.

Opiekę w czasie konkursu sprawowała p.B.Andraszczyk.

Serdeczne gratulacje