XXXVI edycja Letnich Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Sieradzkich Przedszkolaków

W dniu 3 czerwca 2024 roku dzieci z najstarszych grup przedszkolnych – Motylków i Pszczółek – wzięły udział w XXXVI Letnich Igrzyskach Sieradzkich Przedszkolaków. Ponad dwudziestu naszych podopiecznych rywalizowało w pięciu konkurencjach: biegu płaskim, biegu przez płotki, sztafecie wahadłowej, przeciąganiu liny oraz tańcu rock and roll. Nasze dzieci zdobyły drugie i trzecie miejsce w biegu przez płotki oraz w biegu płaskim chłopców. Wspaniała zabawa i dobry humor towarzyszyły wszystkim uczestnikom i kibicom. Każdy uczestnik otrzymał medal i dyplom, a szkoła otrzymałała puchar. Do igrzysk dzieci przygotowały wychowawczynie, pani Karolina Radwańska i pani Agnieszka Szymonik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.