Nagrody i stypendia Prezydenta Miasta Sieradza dla naszych uczniów i absolwentów

W minioną środę – 25 października 2023r. podczas uroczystej gali w Teatrze Miejskim w Sieradzu wręczono nagrody i stypendia Prezydenta Miasta Sieradza dla najzdolniejszych uczniów sieradzkich szkół. Nagrody wręczali wiceprezydent Miasta Sieradza Pan Rafał Matysiak i przewodnicząca Rady Miasta  Magdalena Słupińska. Jest nam niezmiernie miło, że wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie i absolwenci Naszej szkoły, do których należą:

Anna Jaros

Jakub Jeziorny

Dominika Radzka

Krystyna Reszpondek

Lena Sosin

Maja Słupska

Joanna Wierzbowska

Aby uzyskać nagrodę w klasach IV – VI należało spełnić jeden z poniższych warunków:

1) uzyskać średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,60 z przedmiotów obowiązkowych;

lub

2) uzyskać średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,00 z przedmiotów obowiązkowych oraz tytuł laureata

a z kolei stypendium w klasach VII – VIII można było otrzymać jeżeli

1) uzyskało się średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,50 z przedmiotów obowiązkowych;

lub

2) uzyskało sie średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,00 z przedmiotów obowiązkowych i tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

Rodzicom uczniów i wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

Zdjęcia: https://sieradz.naszemiasto.pl