Niesamowita Wycieczka Klas II i III Pociągiem do Kina w Kaliszu

5 października 2023r. uczniowie klas II i III przeżyli niezwykłą przygodą. Została zorganizowana wyjątkowa wycieczka pociągiem do kina w Kaliszu, aby  obejrzeć emocjonujący film pt. „O psie, który jeździł koleją”. Nasza podróż była nie tylko pełna rozrywki, ale również miała edukacyjny wymiar.

Dla wielu naszych uczniów było to pierwsze doświadczenie podróży pociągiem, więc ekscytacja była ogromna. Podczas jazdy pociągiem mieliśmy okazję podziwiać malownicze krajobrazy, które mijaliśmy za oknem.

Film „O psie, który jeździł koleją” okazał się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich widzów. Opowiadał o niesamowitej przygodzie psa, który wyruszał w podróż koleją, poznając podczas niej wiele interesujących postaci i przeżywając niezwykłe przygody. Film ten nie tylko dostarczył nam rozrywki, ale także skłonił do refleksji nad przyjaźnią, przygodą i wartościami, które są ważne w życiu.

 

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content