Niezapomniana przygoda pełna uśmiechów! 😊Zabawa Choinkowa🎄

Zabawa Choinkowa dla Klas 0-3 – Niezapomniana Przygoda pełna Uśmiechów! 😊🎄

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły,

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałymi chwilami, jakie mieliśmy przy okazji Zabawy Choinkowej dla Klas 0-3, która odbyła się 16 stycznia 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także doskonałą okazją, aby nasze najmłodsze dzieci mogły zaprezentować swoje kreatywne talenty i niepowtarzalny urok. 🌟

Dzieci ze wszystkich klas 0-3 przygotowały się z ogromnym zaangażowaniem, prezentując wspaniałe przebrania. Na naszej choince zagoszczono wśród innych postaci bajkowych, księżniczek, mistrzów sztuk walki, żabek, biedronek i wielu innych niezwykłych postaci. Były to naprawdę magiczne chwile, pełne radości i śmiechu. 😄👑🐸

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Tomaszowi za wspaniałe poprowadzenie tej wyjątkowej imprezy. Jego zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że dzieci świetnie się bawiły, a atmosfera była pełna pozytywnej energii. 👏🎉

Zabawa Choinkowa to nie tylko okazja do integracji, ale także dowód na to, że nasze dzieci posiadają niezwykłe talenty artystyczne i potrafią rozśmieszyć wszystkich dookoła. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz zaangażowanie w tworzenie tak niezapomnianych chwil dla naszych najmłodszych uczniów. 🙌💖

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wydarzenia i mamy nadzieję, że nasza szkoła będzie miejscem, gdzie każde dziecko znajdzie swoje miejsce, rozwijając się nie tylko intelektualnie, ale także emocjonalnie i artystycznie. 🌈📚

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 

w Sieradzu

Aktualności

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content