Niezapomniana Wycieczka Klas Trzecich do Wieliczki i Krakowa

W dniach 11 i 12 czerwca 2024 roku, klasy trzecie naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do Wieliczki i Krakowa. Wyjazd ten okazał się pełen niezapomnianych chwil i wrażeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wieliczka przywitała nas swoimi tajemniczymi podziemiami. Zwiedzanie kopalni soli, z jej fascynującymi komorami i korytarzami, było prawdziwą podróżą w czasie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć niesamowite solne rzeźby, kaplice i jeziora, które są świadectwem ludzkiej pracy i pomysłowości.

Kolejnym punktem programu był Kraków, który zachwycił nas swoim bogactwem historii, kultury i architektury. Zwiedzanie Wawelu przeniosło nas w czasy polskich królów i rycerzy. Spacer po urokliwych uliczkach starego miasta pozwolił nam poczuć niezwykłą atmosferę tego miejsca, a wizyta na Rynku Głównym i widok słynnej Sukiennicy były wyjątkowym doświadczeniem.

Dzięki tej wycieczce uczniowie mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także spędzić czas w gronie rówieśników, ciesząc się wspólnymi chwilami i tworząc piękne wspomnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wyjazdu!