Pożegnanie Przedszkola

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. 🫶

Dziś odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez grupę Motylków i Pszczółek. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości. Nasze kochane dzieci, bądźcie odważne i ciekawe świata. Nigdy nie przestawajcie spełniać swoich marzeń. Przyszłość stoi przed Wami otworem i jesteśmy pewni, że osiągniecie wszystko, czego zapragniecie.

Podczas uroczystości odbyło się rozdanie pamiątkowych dyplomów, które będą piękną pamiątką tego wyjątkowego okresu w życiu każdego dziecka. Nie zabrakło również pięknych występów – dzieci zaprezentowały piosenki, tańce i wierszyki, które przygotowywały z wielkim zaangażowaniem. Każdy występ był pełen emocji i pokazał talent oraz pracowitość naszych małych artystów.

Drodzy Rodzice, bądźcie wsparciem dla swoich pociech w tej nowej, ekscytującej podróży. Wasza miłość i pomoc są nieocenione w każdym kroku, który Wasze dzieci będą stawiać na swojej edukacyjnej ścieżce.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji i mnóstwo radości w nadchodzących latach szkolnych!

Serdeczne podziękowania za przygotowanie przedstawienia dla wychowawczyń p. Karoliny Radwańskiej, p. Agnieszki Szymonik oraz p. Alicji Mroziak, p. Agaty Tomasik- Mucha.