Biedronki

Biedronki 🐞

Grupa „Biedronki” to zespół pełen energii pięciolatków składający się z 24 uroczych dzieci, z czego 15 to uśmiechnięte dziewczynki, a 9 to żwawi chłopcy. Kierownictwo nad tą pełną radości grupą sprawuje pani Magda Hrynkiewicz. Atmosfera w przedszkolu jest pełna entuzjazmu, ponieważ dzieci są nie tylko pełne zapału, ale także otwarte, ciekawe świata i aktywne zarówno podczas zajęć, jak i podczas wspólnych zabaw.

Przed Biedronkami niezwykle ważny rok, gdyż to właśnie teraz rozpoczynają swoją przygodę ze światem liter i cyfr. Dzieci z tej grupy starają się być samodzielne i pełne życzliwości wobec swoich kolegów i koleżanek. Razem z radością uczą się zasad współpracy i współdziałania w grupie.

Biedronki z fascynacją poznają nowe wierszyki, piosenki i rymowanki. Nie brakuje również chęci do udziału w zabawach ruchowych, dydaktycznych oraz tematycznych w kącikach zainteresowań. Po intensywnej pracy jest czas na zasłużony relaks, podczas którego dzieci delektują się czytanymi książkami i dźwiękami ulubionej muzyki. To naprawdę wyjątkowe miejsce, gdzie nauka i zabawa idą w parze!

Biedronki to grupa pełna radości i optymizmu. Tutaj maluchy uczą się, jak ważne jest pozytywne podejście do życia. Zabawy ruchowe, kreatywne warsztaty i rozwijające zajęcia muzyczne sprawiają, że każdy dzień w tej grupie to prawdziwa fiesta przygód i uśmiechów.