Sówki

Sówki 🦉

Grupa „Sówki” to małe mądre główki, skupione na odkrywaniu tajemnic wiedzy. Nasze „Sówki” to 24 ciekawskich dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 11 chłopców.  Wychowawcą grupy 4, 5- latków jest pani Justyna Urzyńska.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Dzieci są niezmiernie zafascynowanych poznawaniem nowych faktów i zgłębianiem tajemnic otaczającego świata. „Sówki” rozwijają swoje umysły, są gotowe do przyswajania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.