Motylki

Motylki 🦋

 
 

„Motylki” to grupa pełna energii i ciekawości świata. Każdy dzień w tej grupie to nowe odkrycia i radość z nauki. Grupa „Motylki” to zespół 25 uroczych dzieci, z równym entuzjazmem wśród 11 dziewcząt i 14 chłopców. Nasze przedszkolaki to małe słońca, pełne energii, otwarte na świat, ciekawe wszystkiego i zawsze gotowe do aktywności, zarówno podczas zabaw, jak i podczas fascynujących zajęć.

 

W motylkowym królestwie, dzieci uwielbiają różnorodne gry i zabawy ruchowe, zarówno w sali przedszkolnej, jak i na placu zabaw. Razem uczą się zasad współżycia w grupie, rozwijając samodzielność i umiejętność koleżeńskiego współdziałania. Z entuzjazmem odkrywają nowe wierszyki, piosenki i rymowanki, a także biorą udział w zabawach ruchowych, dydaktycznych i tematycznych w kącikach zainteresowań.

 

Każdy dzień w przedszkolu to niekończąca się radość, pełna zabawy, zajęć edukacyjnych, dodatkowych atrakcji i ekscytujących spacerów, które utrzymują uśmiech na ich buziach. „Motylki” integrują edukację z zabawą, co sprawia, że zdobywają nowe wiadomości i umiejętności w najbardziej przyjemny sposób. 

 

Przedszkolaki, przygotowując się do ważnego etapu – odkrywania świata liter i liczb, już teraz emanują uśmiechem i wiarą w swoje możliwości. Pewnie i z radością stawią czoła wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu pozostanie dla nich niezapomnianym czasem pełnym przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Na skróty

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content