Kotki

Kotki 🐱

„Kotki” to zróżnicowana wiekowo grupa przedszkolna, składająca się z 22 maluchów w wieku od 2,5 do 4 lat, z czego 13 to urocze dziewczynek, a 9 to pełni energii chłopców. Opieką nad nimi zajmuje się pani Elżbieta Spychalska, która troskliwie kieruje ich pierwszymi krokami w świecie przedszkola.

Dzieci w grupie szybko się zaaklimatyzowały, prezentując radosne podejście do życia. Są pełne entuzjazmu, otwarte na nowe doświadczenia i pełne ciekawości. Wspierają się nawzajem, tworząc przyjazną atmosferę pełną wzajemnej troski. Zarówno podczas swobodnych zabaw, jak i podczas strukturalnych zajęć, przejawiają aktywność i zaangażowanie.

Uwielbiają różnorodne gry i zabawy ruchowe, zarówno te organizowane w przedszkolnej sali, jak i na placu zabaw. Spacerki sprawiają im ogromną radość, a chętnie biorą udział w naukowych eksploracjach otaczającego świata. Z radością poznają nowe wierszyki, piosenki i rymowanki, rozwijając swoje umiejętności językowe.

Bez wątpienia, dzieci uwielbiają różnorodne formy zabawy, takie jak zabawy ruchowe, muzyczne czy plastyczne. Każdy dzień w grupie „Kotki” to pełen uśmiechów czas, wypełniony zarówno beztroską zabawą, jak i wartościowymi zajęciami edukacyjnymi. Dodatkowe lekcje, takie jak język angielski czy rytmika, stanowią ciekawe uzupełnienie ich przedszkolnej przygody.

Dzięki sprytnej kombinacji zabawy i edukacji, dzieci nie tylko rozwijają nowe umiejętności, ale także zdobywają nowe, fascynujące wiadomości. W grupie „Kotki” każdy dzień to niepowtarzalna przygoda, która kształtuje młode umysły i serca.

Nasze urocze Kotki to grupa, gdzie każde dziecko rozkwita jak kolorowe kwiatki. Kotki zdobywają pierwsze umiejętności społeczne i uczą się razem budować swoje małe społeczności.