Pszczółki

Pszczółki 🐝

 

Grupa „Pszczółki” to zgrany zespół 6-latków, złożony z 11 uroczych dziewczynek i 15 pełnych energii chłopców. Prowadząc ich w odkrywaniu świata, opiekę nad grupą sprawuje pełna entuzjazmu pani Karolina Radwańska.

 

To dynamiczna grupa, gotowa z uśmiechem na twarzy wkroczyć w świat wiedzy i zabawy. W przedszkolu dzieci nie tylko rozwijają umiejętności myślenia, mówienia, słuchania i rozumienia, ale także tworzą wspólnotę opartą na śpiewie, tańcu, malowaniu i kreatywnym klejeniu. Przez ostatnie trzy lata podopiecznym udało się stworzyć wspaniałe przyjaźnie, które są dla grupy niezwykłym skarbem.

 

Różnice w zainteresowaniach i osobowościach są jak tęczowe odcienie całej grupy. Każde dziecko jest wyjątkowe, co jednocześnie sprawia, że mogą dzielić się swoimi pasjami i marzeniami. Pszczółki uczą się również sztuki rozmawiania i dzielenia się emocjami, co buduje zdolności interpersonalne  przedszkolaków.

 

Ulubione chwile to wspólne zabawy w kole, które nie tylko wzmacniają więź między uczniami, ale także dostarczają radości i śmiechu. Po intensywnym dniu w przedszkolu podopieczni zasługują na chwilę relaksu. Odpoczywają, słuchając bajek i muzyki, co przywraca im siły na kolejne przygody.

 

Z radością, ale też lekkim sentymentem, dzieci witają ostatni rok w przedszkolu. We wrześniu staną przed ważnym wyzwaniem – przesiądą się do szkolnych ławek, kontynuując edukacyjną podróż. Z uśmiechem na twarzy i wiarą w swoje możliwości na pewno będą gotowi sprostać wszystkim przyszłym wyzwaniom!

Na skróty

Kontakt:

Budynek A:
ul. Kościuszki 14
(0-43) 827 14 21​

 

Budynek B:
ul. Rycerska 4
(0-43) 827 14 70​

Sekretariat:

Budynek A:
sekretariat@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 15:30

Budynek B:
sekretariat.rycerska@sp1.sieradz.eu
Godziny pracy: 07:30 – 14:30

Media

Zapraszamy na nasze profile:

Skip to content